Ressultater Lena utstillingen 15.04.2018

Premiering. Vestoppland Elghundklubb, 15.04.2018
 Vedlagt er alle kritikker.


Jämthund Dommer: Vole, Christian Juniorklasse Hannhund
 
0001 Pg- Bertil NO45546/17, 20/05/17, E: Lomsdal, Andreas, Lomsjøvegen 22, 2860 Hov O: Glesne, Petter, 4515 Mandal (N FI J(L)CH Elimon Salon Arttu - Storviltjägarens Malla) SUFICIENT

0002 Bureiserens Lukas NO47588/17, 04/04/17, E: Jon Reidar Stormyrengen, Prestgardsbruvegen 46, 2676 Heidal O: Jon Reidar Stormyrengen, Staum Eva, 2676 Heidal (N UCH N J(L)CH Bureiserens Esso - FI JCH Uilonpuron Siru) VG1

0003 Leangsskogen's Siko NO44115/17, 13/05/17, E: Holthe, Fredrik, Røisdalen 156, 2847 Kolbu O: Leangen, Bård Olav, 7632 Åsenfjord (N J(L)CH Algot - Älskallets Lovisa)GOOD
 
Unghund Klasse Hannhund
 
0004 Røsholmhøgda's Talo NO32531/17, 578094100041908, 30/12/16, E: Engebret Struksnæs O: Ole M Røsholm, 2943 Rogne (N J(L)CH Kaldåker's Bamse - Älgoxens Braska EX1  
 
Åpen Klasse Hannhund
 0005 Haugbos Raptus NO36406/15, 13/03/15, Grå E: Olimb, Per, Langdalen 17, 3520 Jevnaker O: Nerby Ivar M., 3514 Hønefoss (Bjønnhjellen's Bonus - Haugbos Tina) GOOD

0006 Bjønnlosen's Treff NO38683/16, 14/03/16, Grå E: Erling Kittilsviken O: Omar Trøen, 2485 Rendalen (SE J(LÖ)CH SE UCH Seppo - NORD J(L)CH Kråkmons Asta Kask)GOOD
 
Brukshundklasse Hannhund
 
0007 Jämt-Spetsen's Balder NO42371/13, 578097809188009, 26/02/13, Grå E: Håkon Andersen, Helivegen 608, 1820 Spydeberg O: Ola Rolund, 3511 Hønefoss (N J(L)CH Bjønnhjellen's Cæsar - JämtSpetsen's Appi) GOOD

0008 Diva Valos Dimmu NO30488/17, 578098100551117, 14/11/16, E: Sander Thon, Vegard Thon, Ton 83, 2890 Etnedal O: Knut Røise Olsen, 2335 Stange (Kalle - Karhunkaatajan Moonlight)VG2

0009 Hästmons Bjönn SE25718/2013,25/03/ 13, Grå E: Jon Reidar Stormyrengen, Prestgardsbruvegen 46, 2676 Heidal O: Henrik Olausson, 83593 Alsen, Sverige (SE J(LÖ)CH Bureiserens Bjønn - Bleckås Paxa)EX1 CK CERT 1BHK BIR  
 
Åpen Klasse Tispe
 
0010 Bjønnhjellen's R-Diana NO39743/16, 578098100536286, 16/03/16, Grå E: Bjørn Egil Nordseth, Svearoveien 134, 2838 Snertingdal O: Arne Sandin, Sandin Liv R., 1350 Lommedalen (NORD J(L)CH Onnivaaran Uno – FI JCH Tarinakummun Ruuti)VG1
 
Brukshundklasse Tispe
 
0012 Rälldalens Era SE39067/2015, 752098100749481, 13/06/15, E: Jon Reidar Stormyrengen, Prestgardsbruvegen 46, 2676 Heidal O: Jan Rytter, 79690 Älvdalen, Sverige (N SE J(L)CH Albertssons Ego - SE J(LÖ)CH Granholmens Bira)  GOOD

0013 Kvitevarden's B Skade NO36398/16, 578097809241762, 24/02/16, Grå E: Tom Nøvik, Tori Virik Nøvik, Skåbuvegen 2786, 2643 Skåbu O: May Torill Olsen Rotvik, Gosselin Gilles Joseph Jean, 9350 Sjøvegan (FI JCH Pakkalan Waltti - N UCH N J(L)CH Saga) EX1
 
Norsk Elghund Grå Dommer: Vole, Christian Juniorklasse Hannhund
 
0014 Fjellskogen's Fant NO36134/17, 02/03/17, E: Bjørn Erik Nes, Gamle Kirkevei 46, 3370 Vikersund O: Christian Vole, Vole Jørgen, 2686 Lom (N J(L)CH Bajas - N J(L)CH N UCH Fjellskogen's Binna)EX1

0015 Storm NO36932/17, 578098100584420, 20/02/17, E: Kenneth Granholt, Øvre Holtet 55, 2092 Minnesund O: Olav Berg, 1765 Halden (N SE J(L)CH Uksmyras Victor - N J(L)CH Högvaktens Freja)EX2

0016 Kryckeskallets Boss SE32421/2017, 968000010592434, 12/04/17, E: Ole Ivar Kjernlie, Tøftumsvegen 150, 2653 Vestre Gausdal O: Jonas Johansson, 54293 Mariestad, Sverige (NORD UCH NORD J(L)CH Vamyras M-D Lukas - SE UCH SE J(LÖ)CH Kryckeskallets Aya)GOOD

0017 Losnabakken's A-E Foss NO37274/17, 18/02/17, E: Perstuen, Anders, Stenersgata 36, 2864 Fall O: Langset, Geir & Langset, Berit, 2635 Tretten (N J(L)CH Losnabakken's P-S Eppu - N FI DK UCH FI JCH NORD UCH Humbakan Alma)VG

0018 L-K Grogg NO47592/17, 578098100583188, 17/05/17, E: Terje Nybakke O: Nils Ingar Bakken, 2870 Dokka (FI JCH FI N UCH Karpaasin Konsta - FI JCH Rajateeren Linda) GOOD

0019 Elgsporet's Sako NO39764/17, 19/03/17, E: Bjørn Tore Andersen, Bergevegen 52, 2647 Sør-Fron O: Trond Bang, 2740 Roa (SE N J(L)CH Eventyråsen's Faitass - N J(L)CH Nille Av Lomesli)VG

0020 R-F Lassemann NO41252/17, 578098100577247, 22/03/17, E: Arnfinn Granheim, Tingnesvegen 732, 2350 Nes På Hedmarken O: Kjetil Ree, 4480 Kvinesdal (C.I.B N DK SE UCH SE FI J(L)CH Resteröds Lassematti - N UCH N J(L)CH Gokstadhaugen's Tira) GOOD

0021 Hk Balder NO44952/17, 09/05/17, E: Lars Arnstein Grime, Randsfjordsvegen 1613, 2866 Enger O: Håvard Kaasa, 3677 Notodden (N J(L)CH N UCH Rr Jakko - N J(L)CH Pia Av Gausbu) VG

0022 Losnabakken's P-K Fant NO35755/17, 578098100577016, 02/02/17, E: Jo Oddgeir Rusten O: Geir Langset, Langset Berit, 2635 Tretten (NORD J(L)CH Björnlyans Kalle - C.I.B NORD DK UCH N SE VCH Karpaasin Peppi)VG4

0023 Hk Doc NO44951/17, 578097809273520, 09/05/17, E: Lars Petter Løken, Einavegen 1070, 2843 Eina O: Håvard Kaasa, 3677 Notodden (N J(L)CH N UCH Rr Jakko - N J(L)CH Pia Av Gausbu)VG

0024 Kolbyjagets Loke NO47043/17, 20/04/17, E: Håvard Brusveen, Fjellslinna 320, 2890 Etnedal O: Martin Rogstad Nilsen, 2050 Jessheim (FI JCH N FI UCH Karpaasin Nammo - FI JCH Trolljentemyra's Saga) EX3

0025 Hoss NO49028/17, 578097809241971, 30/04/17, E: Kristian Egge Mathisen O: Tore Bjørklund, 2815 Gjøvik (SE N J(L)CH Eventyråsen's Faitass - N J(L)CH Pia) GOOD
 
Unghund Klasse Hannhund
 
0026 Grytosens Kasper NO54016/16, 30/10/16, E: Heggelund, Jan Martin, Turistveien 445, 2372 Brøttum O: Skogum Egil, 2682 Lalm (C.I.B. N SE UCH N SE J(L)CH A.F.Elgkronas Zorro - Konny) EX2

0027 S B Boss Fjelltun NO49658/16, 06/07/16, Grå E: Håkon Andersen, Helivegen 608, 1820 Spydeberg O: Jahn Steinar Oraug, 1820 Spydeberg (N SE J(L)CH N SE UCH Scott - C.I.B. N UCH Skinnemoens Bianca) EX1

0028 Bamse NO31175/17, 21/12/16, E: Anders Finnerud, Heggenåsen 112, 3370 Vikersund O: Rune Bjåen, 3890 Vinje (INT N SE UCH N SE J(L)CH Trollelgen's Arn - N UCH Fjellskogen's Tira) VG3

 
Åpen Klasse Hannhund
 
0029 Burre NO31137/16, 578098100501656, 06/12/15, Grå E: Arne Erik Løvbrøtte O: Steinar Ødegård, 2635 Tretten (N SE J(L)CH N SE UCH A.F.Elgkronas Tass - N J(L)CH Mille Fløffy) VG4

0030 Bamse NO44401/16, 19/05/16, E: Roar Mathisen, Rækstadmoen 31, 2760 Brandbu O: Rune Hemli, 2477 Sollia (N SE UCH NORD J(L)CH Ristjernet's Cico - N J(L)CH SE J(LÖ)CH Kaptens Kiara)VG

0031 Nordhuelia's Bernhard NO39078/16, 578098100534306, 24/03/16, Grå E: Dag Harald Vasveen O: Ivar Grøndahl, 2340 Løten (FI JCH Retakan Kuti - Tara Av Kvernenget)GOOD

0032 Losnabakken's P-O Troll NO32947/16, 28/12/15, Grå E: Kjos, Anders, Bleikenvegen 46 B, 2760 Brandbu O: Langset Geir Og Berit, 2635 Tretten (C.I.B NORD UCH NORD J(L)CH Oscar Av Ladderud - C.I.B NORD DK UCH N SE VCH Karpaasin Peppi) GOOD

0033 N VCH Gokstadhaugen's Js-Zebb NO34791/15, 30/01/15, Grå E: Siv Sollien, Frank Sollien, Skonhovdvegen 35, 2822 Bybrua O: Sørum Irene E H Og Gustav, 3271 Larvik (N SE J(L)CH N SE UCH Scott - NORDJV-10 N UCH N J(B)CH Gokstadhaugen's Jula) EX1

0034 Kolbyjagets Rocky NO47813/16, 14/04/16, E: Johnny Schjørlien, Ringen 50, 2870 Dokka O: Martin Rogstad Nilsen, 2050 Jessheim (FI JCH Nokotin Pennu - FI JCH Trolljentemyra's Saga) EX2

9000 Barak NO40621/14, 14/04/14, Grå E: Dyste, Einar M, Kolbulinna 921, 2847 Kolbu O: Dyste, Einar M, 2847 Kolbu (Ludvig - Kitty) VG3
 
Brukshundklasse Hannhund
 
0035 N J(L)CH Elgsporet's Barsk NO46295/13, 10/05/13, E: Karen Marie Lunder, Klæstadvegen 8, 2750 Gran O: Trond Bang, 2740 Roa (N J(L)CH Høiberget's Boss - N J(L)CH Nille Av Lomesli) EX1

0036 N J(L)CH Vindmyras Karhu NO45387/14, 28/05/14, Grå E: Sandra Henriksen O: Bent O Gruehaugen, Grindvoll Anita, 2150 Årnes (FI N SE J(L)CH Jopesalon Ahti - Vindmyras Sunniva)VG4

0037 Kolbyjagets Troy NO43729/14, 27/03/14, Grå E: Johnny Schjørlien, Ringen 50, 2870 Dokka O: Martin Rogstad Nilsen, 2050 Jessheim (INT NORD FIN UCH NORD J(L)CH Kolbyjagets Miro - FI JCH N FI UCH HEW-11 Nokotin Linka) EX3

0038 Kolbyjagets Bamse NO34340/16, 578098100524519, 01/11/15, Grå E: Sigurd Narvestad, Råstadvegen, 2770 Jaren O: Martin Rogstad Nilsen, 2050 Jessheim (INT NORD FIN UCH NORD J(L)CH Kolbyjagets Miro - FI JCH N FI UCH HEW-11 Nokotin Linka) VG

0039 N J(B)CH Lillaryds Ask SE19710/2016, 21/02/16, Grå E: Tor Ivar Hovhaugholen, Blæstervegen 325, 2660 Dombås O: Bjørn Ahlstedt, 57893 Aneby, Sverige (NORD S UCH N S J(B)CH DKV-12 Smalmyras S-M Ask – SE J(LE)CH SE UCH Skinnemoens Aska) EX2
 
Championklasse Hannhund
 
0040 C.I.B N DK SE UCH SE FI J(L)CH Resteröds Lassematti SE33665/2010, 05/04/10, Grå E: Johan Bjurström, Resteröds-Tålleröd 123, 45994 Ljungskile, Sverige O: Johan Bjurström, 45994 Ljungskile Ljungskile, Sverige (N J(L)CH N UCH Lasse - SE J(LÖ)CH Trajåsens Humla) EX1 CK 1BHK BIR
 
Juniorklasse Tispe
 
0041 Sandomslia's Milla NO56116/16, 01/11/16, E: Hans Kristian Skau, Myllavegen 136, 2742 Grua O: John Smedholen, 1960 Løken (NORD J(L)CH N UCH NV-13 Gustav - NORD JCH Havulan Amore)SUFICIENT

0042 Tjelderåsen's Sz-Laika NO34029/17, 24/01/17, E: Knut-Ola Lundbye, Annie Lundbye, Mjølkevegen 253, 2825 Gjøvik O: Kjell J Hermann, Hermann Sissel Kristin, 7656 Verdal (C.I.B. N SE UCH N SE J(L)CH A.F.Elgkronas Zorro - N J(B)CH Tjelderåsen's Ww Skaidi) 0

0044 Heggbrenna's Rakel NO38499/17, 17/03/17, E: Hege Heggbrenna, Roar Henningsen O: Hege Heggbrenna, 2410 Hernes (C.I.B. N UCH N J(B)CH NV-17 Varjdalen's Tk Miro - N J(B)CH Tina) VG2

0045 Elgmyra's Vilje NO49950/17, 04/07/17, E: Øyvind Knutslien O: Øyvind Knutslien, 2910 Aurdal (N J(L)CH N J(B)CH Gokstadhaugen's Mikkie - N J(B)CH Røsholmhøgda's Frøya) VG1
 
Unghund Klasse Tispe
 
0046 Eventyråsen's Troja NO45945/16, 24/04/16, Grå E: Jan Skredderstuen, Nybakktåje 113, 2870 Dokka O: Tom Rune Tomter, 2815 Gjøvik (N SE UCH N SE J(L)CH Lekåsen's Bonso - N J(L)CH Stokkelvas Tina) VG2

0047 Engholmen's Melli NO47866/16, 16/07/16, E: Per Rognerud, Kristine Løken Rognerud O: Kristian Olai Amundrød, 1560 Larkollen (C.I.B. N SE UCH N SE J(L)CH Dl-Rossi - N UCH N J(L)CH Nelli) EX1

0048 Stokkelvas Embla NO38099/17, 28/11/16, E: Per Trygve Engen, Arve Engen, Snertingdalsvegen 386, 2836 Biri O: Engen Per Trygve & Arve, 2836 Biri (N J(L)CH Brekkakollens Hugo - Stokkelvas Snerta) GOOD

0049 Gillerhaugen's Tinka NO43016/16, 16/04/16, Grå E: Anne Kristin Bøe Ristebråten, Skonhovdvegen 371, 2827 Hunndalen O: Børre Mathias Lilleengen, 2843 Eina (N J(L)CH Tåle Av Kvernenget - Stokkelvas Kasi) VG3
 
Åpen Klasse Tispe
 
0050 Nusse NO38202/16, 578098100529744, 21/03/16, Grå E: Bjørn Aaseth, Busmundrudgutua 33, 2365 Åsmarka O: Ola Erik Galaaen, 2413 Elverum (N UCH N J(L)CH Scott - Raija) EX1 CK 3BTK

0051 Engholmen's Lilja NO40943/15, 16/04/15, Grå E: Anne Lene Bergheim, Sjur Larsstuen O: Kristian Olai Amundrød, 1560 Larkollen (NORD J(L)CH N UCH NV-13 Gustav - N UCH N J(L)CH Nelli) VG3

0052 A-Frøya NO45571/15, 21/06/15, Grå E: Arild Nygård, Vestringslinna 858, 2910 Aurdal O: Gunnar Martinsen, 2943 Rogne (N SE UCH N SE J(L)CH Lekåsen's Bonso - Vamyras Nille) GOOD

0053 Lisa NO37770/16, 578097809248897, 22/02/16, Grå E: Jonas Slåtsveen, Skonhovdvegen 165, 2827 Hunndalen O: Tore Bjørklund, 2815 Gjøvik (N J(L)CH Stokkelvas Leik - N J(L)CH Pia) EX2

0054 Tjennslias Mena NO55596/15, 24/10/15, Grå E: Beritsveen, Kjell, Stubbesvevegen 11, 2864 Fall O: Linnerud Christopher, 2100 Skarnes (N J(L)CH Kolbyjagets Bark - Vilja) GOOD

0055 Gokstadhaugen's Joplin NO41803/16, 27/04/16, Grå E: Arvid Holtklimpen, Tøllofsrudlia 38, 2611 Lillehammer O: Irene Elisabeth H Sørum, Sørum Odd Gustav, 3271 Larvik (C.I.B. N UCH N J(B)CH Argo - INT N UCH N J(B)CH Gokstadhaugen's Eea) VG4
 
Brukshundklasse Tispe
 
0056 J R-F Tålleröd Rascha SE12284/2016, 02/05/15, Grå E: Johan Bjurström, Resteröds-Tålleröd 125, 45994 Ljungskile, Sverige O: Kjetil Ree, Melinda Fristad, 4480 Kvinesdal (NUCH NJCH Smalmyras R-R Taiko - N UCH N J(L)CH Gokstadhaugen's Tira) EX3

0058 Midtskogmarkas E-T Tyra NO36250/15, 578098100487696, 08/03/15, Grå E: Frank Engene, Gamle Kongeveg 5450, 2485 Rendalen O: Rune Myrhaug, 7340 Oppdal (INT N UCH N JCH NV-12 SV12 Taro - INT NORD N UCH NJV-11 DKV-12 Sleppåsen's T- S Eline) EX2 CK RES CERT 2BTK

0059 Kira NO44404/16, 19/05/16, E: Tony Hageberg Kvåle, Frida Grankvist, Husåsvegen 49, 2164 Skogbygda O: Rune Hemli, 2477 Sollia (N SE UCH NORD J(L)CH Ristjernet's Cico - N J(L)CH SE J(LÖ)CH Kaptens Kiara) VG

0060 Opsahlåsens Marjaliisa NO41438/16, 14/04/16, Grå E: Johan Bjurström, Resteröds-Tålleröd 123, 45994 Ljungskile, Sverige O: Kåre Brøtmo, 2415 Heradsbygd (C.I.B N DK SE UCH SE FI J(L)CH Resteröds Lassematti - C.I.B NORD UCH N SE J(B)CH Opsahlåsens Nala) EX1 CK CERT 1BTK BIM

0061 SEV-17 Heggbrenna's Hjørdis NO44548/16, 578097809245948, 20/06/16, Grå E: Hege Heggbrenna, Roar Henningsen O: Hege Heggbrenna, 2410 Hernes (C.I.B. N UCH N J(B)CH NV-17 Varjdalen's Tk Miro - N J(B)CH Tina) EX4
 
Norsk Elghund Sort Dommer: Vole, Christian Brukshundklasse Tispe  
 
0062 Frolingens Wilma NO39825/15, 07/04/15, Sort E: Merete Elisabeth Hjellhaug, Hagane 9, 6887 Lærdal O: Arve Flatås, 7609 Levanger (C.I.B N DK UCH N J(B)CH Bob - INT N UCH N J(B)

VOEHK PÅ FACEBOOK